• Matematyka

• ROK SZKOLNY 2016/2017

Kuratorium Oświaty w Katowicach zorganizowało Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki, który był przeprowadzony w III etapach: szkolnym, rejonowym  w Gliwicach i wojewódzkim w Katowicach. Z 9 uczniów powiatu gliwickiego finalistami zostali trzej uczniowie naszej szkoły: Marek Kwosek VIa, Szymon Rafałowski VIc i Mateusz Zmuda VIc.

Uczniowie ci wzięli udział w III etapie konkursu, którego laureatem został Szymon Rafałowski.

Bardzo się cieszymy z osiągnięć chłopców, gratulujemy Szymkowi i wszystkim życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji do matematyki–królowej nauk☺

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny

W XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas III i IV szkół podstawowych „Mistrz Tabliczki Mnożenia” uczestniczył Szymon Rafałowski z klasy 4c, zdobywając tytuł I wicemistrza Tabliczki Mnożenia w klasach IV