• Konkursy

• Rok szkolny 2018

29 maja 2019 uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Korszensztejn z klasy 2a i Tymoteusz Chmura z klasy 6a reprezentowali nasz rejon w etapie okręgowym konkursu Promocji Zdrowego Stylu Życia "Mały Ratownik".  Bartek zdobył 3 miejsce na poziomie wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

13 maja 2019 roku odbył sie rejonowy etap konkursu PCK "Mały Ratownik". Uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Kirszensztejn z klasy 2a i Tymoteusz Chmura z klasy 6a zdobyli pierwsze miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Chłopcy będą reprezentowali nasz rejon 29 maja 2019 w etapie okręgowym w  Katowicach. Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnym konkursie.

23 listopada 2018 roku odbył się szkolny etap XXVII Olimpiady zdrowego stylu życia PCK.

Uczestniczyło w niej 16 uczniów klas 7 i 8.

Po dogrywce przeprowadzonej 26 listopada okazało się, że w drugim etapie rejonowym reprezentował nas będzie Fabian Kowalczyk z klasy 7a.

Etap rejonowy odbędzie się 14 grudnia w placówce PCK w Knurowie.

16 listopada 2018 roku odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs na temat zdrowia i choroby ,,Meditest.’’

W konkursie wzięło  udział 31 uczestników klas 3 – 8.

Na wyniki musimy poczekać do stycznia 2019 roku.

Wyniki szkolnego etapu Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

kliknij na obrazek

Etap rejonowy odbył się 15 grudnia 2017 r.

Etap szkolny odbył się 16 listopada 2017 r.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu ogólnopolskiego na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST

Klasy 4 - 5 kliknij na obrazek

Klasy 6 – 7 kliknij na obrazek

Gratulujemy!

Rok szkolny 2016/2017

25 kwietnia uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Knurowie wzięli udział w rejonowym konkursie PCK Mały Ratownik. Uczeń klasy 3b Gabriel Barczak zdobył I miejsce i będzie reprezentował nasz rejon w Katowicach. Uczennica klasy 6b Magdalena Bismor zdobyła II miejsce. Gratulujemy i cieszymy się sukcesem.

Rok szkolny 2014/2015

Wyniki Konkursu Meditest