• Składka i konto

Drodzy Rodzice ,
          Jako Rada Rodziców cieszymy się , że możemy realnie wspierać rozwój szkoły, zapewnić Naszym Dzieciom dodatkowe atrakcje czy umilić im uroczystości upominkami. Mamy dużo kreatywnych pomysłów i chęci do działania. Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy działać.
          Na pierwszym zebraniu przedstawicieli klasowych 21.09 2022r. Rada Rodziców ustaliła, że składka w roku szkolnym 2022/2023 będzie wynosiła 50zł na Rodzinę.

Z nowym rokiem szkolnym zachęcamy do dokonywania wpłat. Każda złotówka, która wpłynie na konto pozwoli nam na zrealizowanie nowych pomysłów nie tylko Rady Rodziców, ale i przede wszystkim Naszych Dzieci. Zapraszamy do wspierania i wspólnego tworzenia szkoły.
          W ramach doceniania Państwa finansowego zaangażowania, Rada Rodziców ustaliła, że w tym roku klasy, które dokonają 100% wpłat dostaną zwrot 20% wpłaconej kwoty na potrzeby swojej klasy.
          Ważna jest data zaksięgowania wpłaty do 15 listopada 2022roku.
          *przelewem na konto Rady Rodziców
          Rada Rodziców MSP2
          Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy O/Knurów
          84 8454 0001 3007 0035 2662 0001

(*Jeśli klasa przekażę pieniążki skarbnikowi danej klasy, ten zobowiązany jest do wpłaty na konto RR
          w terminie do 15 listopada. W konkursie o zwrot 20% dla klasy ważna jest data zaksięgowania
          wpłaty.
          (W tytule proszę podać klasę a skarbnikowi RR proszę dostarczyć listę wpłat z nazwiskami i
          wpłatami).

W opisie przelewu indywidualnego:
          Dane dziecka i klasę, w przypadku rodzeństwa dane osobowe dzieci i klasę.
          Przykład;
          *wpłata za jedno dziecko: Katarzyna Nowak , klasa 2b
          *wpłata za rodzeństwo: Katarzyna Nowak , klasa 2b i Jak Nowak 3c
          .
          Przyjmujemy, że jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, to przy wpłacie 50zł na rodzinę
          Kwota 25zl przy rodzeństwie traktowana jest jako 100% .Podobnie przy 3jce rodzeństwa 16,66zl itd.

Drodzy Rodzice,

Jako Rada Rodziców cieszymy się, że możemy realnie wspierać rozwój szkoły, zapewniać Naszym Dzieciom dodatkowe atrakcje czy umilać im szkolne uroczystości upominkami. Mamy dużo kreatywnych pomysłów i chęci do działania. Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy działać.

Na pierwszym zebraniu przedstawicieli Klasowych Rad Rodziców 21.09.2022 r. ustaliliśmy, że składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 będzie wynosiła podobnie jak w poprzednich latach
          50 zł na Rodzinę.

Z nowym rokiem szkolnym zachęcamy do dokonywania wpłat. Każda złotówka, która wpłynie na konto pozwoli nam na zrealizowanie nowych pomysłów nie tylko Rady Rodziców, ale przede wszystkim Naszych Dzieci. Zapraszamy do wspierania i wspólnego tworzenia szkoły.

W ramach docenienia Państwa finansowego zaangażowania, Rada Rodziców ustaliła, że w tym roku trzy (3) klasy w przedziale 0-8, które w podanym niżej terminiedokonają wpłat
          o najwyższym udziale procentowym
          (największy % wpłat na jednego ucznia w klasie w stosunku do ustalonej na rodzinę kwoty*) otrzymają zwrot 30% ogólnej wpłaconej w tej klasie kwoty na własne klasowe potrzeby.

Bardzo prosimy o wpłacenie do 30 listopada 2021 r. składki:

• przelewem na konto:

Rada Rodziców MSP2

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy O/Knurów

84 8454 0001 3007 0035 2662 0001

• w ostateczności gotówką u Skarbników Klasowych (Skarbnicy przekazują gotówkę do 3 grudnia do sekretariatu bądź mogą zrobić przelew na konto RR z podaniem w opisie klasy oraz osób i kwot, które wpłaciły)

W opisie przelewu prosimy koniecznie podać:

imię (imiona) dziecka (dzieci), nazwisko oraz klasę (klasy), do której uczęszcza (uczęszczają)

Przykład:

• wpłata za jedno dziecko: Katarzyna Nowak , klasa 2b
          • wpłata za kilkoro dzieci: Tomasz (klasa 0b) i Agnieszka (klasa 5a) Nowak

Zachęcamy do dokonywania wpłat, jeśli ktoś nie może  ustalonej kwoty to proszę wpłacić tyle na ile Państwa stać. Proszę pamiętać, że pieniądze te bezpośrednio lub pośrednio trafią do Waszych dzieci.  Konto funkcjonuje cały czas więc jeżeli ktoś nie zdąży do końca listopada może wpłacić także później.

*) Przyjmujemy, że jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, to przy wpłacie 50 zł na rodzinę kwota 25zł na każde
          z rodzeństwa traktowana jest jako 100%, podobnie – przy 3 rodzeństwa w szkole – kwota 16,66zł będzie traktowana jako 100%.

Sprawozdanie z realizacji planu finansowego za rok szkolny 2020/2021 jest dostępne
          w zakładce „Finanse”. Jeśli ktoś z Państwa chciałby zapoznać się z rachunkami / fakturami, są one dostępne u Dyrektora Szkoły.