• Rada Rodziców

• Drodzy Rodzice ,
            Jako Rada Rodziców cieszymy się , że możemy realnie wspierać rozwój szkoły, zapewnić Naszym Dzieciom dodatkowe atrakcje czy umilić im uroczystości upominkami.
            Mamy dużo kreatywnych pomysłów i chęci do działania.
            Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy działać.
            Na pierwszym zebraniu przedstawicieli klasowych 21.09 2023r. Rada Rodziców ustaliła, że składka w roku szkolnym 2023/2024 będzie wynosiła odpowiednio:
            Za 1 dziecko 60zł
            Za dwoje dzieci 80zł
            Za troje i więcej 100zł
            Z nowym rokiem szkolnym zachęcamy do dokonywania wpłat.
            Każda złotówka, która wpłynie na konto pozwoli nam na zrealizowanie nowych pomysłów nie tylko Rady Rodziców, ale i przed wszystkich Naszych Dzieci.

W ramach doceniania Państwa finansowego zaangażowania, Rada Rodziców ustaliła, że w tym roku 3 klasy z osiągną najwyższy procent wpłacalności otrzymaja odpowiednio 15%, 10% i 5% zwrotu wpłaconej kwoty na potrzeby swoje klasy.
            Ważna jest data zaksięgowania wpłaty do 20 listopada 2023 roku. (W przypadku podobnych % wpłat będzie się liczyła data zaksięgowania wpłat).
            *przelewem na konto Rady Rodziców

Rada Rodziców MSP2Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy
            O/Knurów 84 8454 0001 3007 0035 2662 0001
            (*Jeśli klasa przekażę pieniążki skarbnikowi danej klasy. Ten zobowiązany jest do wpłaty na konto RR w terminie do 20 listopada.
            W konkursie o zwrot dla klas ważna jest data zaksięgowania wpłaty.
            (W tytule proszę podać klasę i dane osobowe uczniów).
            W opisie przelewu indywidualnego:
            Dane dziecka i klasę, w przypadku rodzeństwa dane osobowe dzieci i klasę. Przykład;
            *wpłata za jedno dziecko: Katarzyna Nowak , klasa 2b
            *wpłata dwoje dzieci: 80 zł Katarzyna Nowak , klasa 2b i Jak Nowak 3c
            * wpłata troje dzieci i :100z Katarzyna Nowak klasa 2b i Jan Nowak 3c i Ania Nowak 1 a
            Przyjmujemy, że jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, (2je dzieci) kwota 80 przy rodzeństwie traktowana jest jako 100% .Podobnie przy 3jce rodzeństwa itd.

• Samorząd Szkolny

• 26.09 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu udział wzięli uczniowie klas 1-8. Po przeliczeniu głosów przez Komisję wyborcza (uczniów i nauczycieli) W roku szkolnym 2023/2024 Samorząd reprezentować będą:

Przewodniczący - Paulina Szczotka

Zastępca przewodniczącego - Nadia Kukułka

Skarbnik - Lena Nizińska

Sekretarz - Natalia Skiba

• Serdecznie zapraszamy!

• Klub Sportowy IKS, serdecznie zaprasza dzieci i młodzież poruszającą się na wózkach do zapisów do nowej sekcji.

Sekcja powstaje dla wszystkich tych, którzy ze względu na swą niepełnosprawność nie mogą lub nie są w stanie grać w rugby na chwilę obecną, a chcieliby być częścią drużyny, ćwiczyć i trenować.

Treningi Sekcji będą odbywać się w tym samym czasie, w którym trenuje cała drużyna aby wszyscy mogli czuć się jej częścią.

Podczas treningów będą prowadzone ćwiczenia ogólnokondycyjne wzmacniające i rozwijające sprawność oraz treningi na lżejszych wózkach rugbowych dzięki czemu uczestnicy będą mogli zaznajomić się z grą w rugby, ćwiczyć rzuty i łapanie piłek oraz opanowanie wózka.

Zapraszamy do kontaktu

iks@jezdzcy.pl

503810273"

• Koło teatralne

• Zapraszam serdecznie wszystkich uczniów z klas 3-8 na koło teatralne. Pierwsze spotkanie już w piątek 15.09.

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji Lidl „Szkoły pełne talentów”.

Talenciaki będą wydawane od 1 września do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 19 listopada we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich kod QR, i przypisać je do naszej szkoły. Można również przekazać Talenciaki w tradycyjnej formie, wrzucając je do specjalnych pudełek, znajdujących się na terenie szkoły.

W ubiegłym roku szkolnym udało się zebrać 5209 talenciaków i wymienić je na nagrody rozwijające dziecięce talenty. Otrzymaliśmy m.in. dwa zestawy do lekkoatletyki, tablice magnetyczne przedstawiające układ rozrodczy, krwionośny, pokarmowy, trzy hałasomierze, tangram, zestawy plastyczne oraz dwa zestawy diatoniczne.

Liczymy na Państwa zaangażowanie w tym roku szkolnym i serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!