• Sport

• ROK SZKOLNY 2018/2019

W dniu 07.03.2019r.  w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie rozegrane zostały Mistrzostwa Knurowa w Mini Piłce Siatkowej. Reprezentacja naszych dziewcząt zajęła III miejsce.

Podsumowanie sportowej akcji

100 rzutów za 3-punkty                                                                                                                          Podsumowanie sportowej akcji - Obrazek 1

na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski.

W czasie trwania akcji (od 24.10.2018 do 09.11.2018) udało nam się rzucić 189 razy celnie do kosza zza linii rzutów za 3-pkt.

Założony w tytule akcji próg 100 rzutów przekroczyliśmy dosyć znacznie dzięki zaangażowaniu biorących w niej udział uczniów.

Skład zespołu i liczba trafień: Wiktor Boratyński-17, Marcel Gaweł-12, Dominik Pochmara-12, Damian Młodzianowski-12, Mateusz Strachota-13, Michał Hajduk-3, Karol Szymanik-7, Jakub Bucior-38, Kamil Kaliniewicz-16, Kacper Godlewski-19, Dominik Kaletka-12,Patryk Kwaśniok-5, Łukasz Ciostek-9, Mateusz Parzybut-14.

Dziękujemy wyżej wymienionym uczniom za udział w akcji i życzymy im dalszej wytrwałości, radości oraz sukcesów nie tylko sportowych….

Konrad Wąsowicz

ROK SZKOLNY 2016/2017

29 kwietnia 2017r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się turniej koszykówki chłopców klas 3 i 4, który zorganizowało Knurowskie Towarzystwo Koszykówki.

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

22.02.2012 w Brennej odbyły się zawody narciarskie o puchar prezydenta miasta. Wśród najlepszych narciarzy znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas I - III

I miejsce zajęła Nina Namysłowska

W kategorii klas II - IV

I miejsce zajęła Maja Namysłowska

III miejsce zajęłą Paulina Biskup

Mali pływacy najlepsi na Śląsku

W sobotę 15.10.2011r. odbyły się zawody pływackie rocznika 2002 czyli naszej pływającej trzeciej klasy. Zawodniczki i zawodnicy pokazali się z najlepszej strony i wygrali sztafetę 8x50m stylem dowolnym w składzie Zuzanna Maciejczak, Maja Namysłowska, Szołtysek Karolina, Alicja Idzikowska, Bartek Bieniek, Patryk Łowicki, Jakub Erfurt i Damian Godula. Indywidualnie również pokazali się z dobrej strony. Damian zdobył złoto w stylu klasycznym i srebro w stylu dowolnym. Maja była tuż za podium w stylu dowolnym.  Gratulujemy wszystkim rywalizującym, którzy poprawili swoje wyniki i w swoich biegach często wygrywali rywalizację a byli to, Klaudia Siedlik, Kinga Jękner, Marek Możdzierz, Tomek Gontarewicz, Szymon Grzybowski.

02.03.2011 Zawody pływackie o Pychar Prezydenta Miasta

Zdobyłiśmy  kolejne medale gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi płwyacy są najlepsi!!

8.05.2010 roku zakończyła się wiosenna edycja Grand Prix w pływaniu. Nasi uczniowie udowodnili, że są najlepsi. Liczne medale zdobyte przez naszych pływaków umożliwiły naszej szkole zdobycie najwyższego miejsca na podium.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Jesteśmy z was bardzo dumni i trzymamy kciuki w kolejnej edycji!!!