• Plastyka

• Rok szkolny 2017/2018

Uczennice naszej szkoły Alina Speer z 0b i Julia Kozak z 0a zajęły 1 i 2 miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym 2017 "Zapobiegajmy pożarom w powiecie gliwickim". Dnia 11 stycznia 2018 odebrały od Starosty Gliwickiego dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy !!

Przedszkolny konkurs plastyczny „JAJKO WIELKANOCNE”.

Dnia 20.04.2017r w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu plastycznego pt. „ JAJKO WIELKANOCNE”.

I MIEJSCE otrzymała: Agatka Puk kl. 0b

II MIEJSCE otrzymała: Amelka Kowalik kl.0a

III MIEJSCE otrzymały: Anastazja Janowska kl. 0a i Oliwia Odrobina kl. 0b

Przyznano również wyróżnienia dla:

1. Mateusz Chlubek kl. 0a
          2. Bartłomiej Kirszensztejn kl. 0a
          3. Hania Pośpiech kl. 0a
          4. Maja Sikorska kl. 0b
          5. Szymon Banasiak kl. 0b
          6. Filip Antosz kl. 0b
          7. Maciek Bonk kl. 0b

Wszystkim dzieciom dziękujemy za piękne prace i życzymy dalszych sukcesów i twórczych pomysłów!

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "MASKOTKA 112"

Z ponad dwóch tysięcy prac jury wybrało projekt maskotki wykonany przez naszą uczennicę-  Dorotę Gramalę, pod opieką nauczyciela plastyki- mgr Barbary Michalskiej. Dyplom i nagrody wręczył naszej absolwentce wojewoda śląski- Jarosława Wieczorek, podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach.

Wizualizacja „Ratusia” powstanie w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach do końca tego roku, a maskotka powinna powstać w pierwszym kwartale 2017 roku. Będzie wykorzystywana w różnych działaniach i akcjach promujących alarmowy numer 112 w województwie śląskim.

Szkolny konkurs plastyczny „KWIATY DLA MAMY”
          Dnia 15.06.2016r w świetlicy naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego pt. „KWIATY DLA MAMY”.
          I MIEJSCE otrzymał: Mateusz Wyżgolik kl. 2a
          II MIEJSCE otrzymały: Paulina Duchnowska kl. 2b i Michalina Woźnica kl. 2b
          III MIEJSCE otrzymali: Zuzanna Puk kl. 2b i Jakub Pikulski kl. 2b
          Przyznano również trzy wyróżnienia dla:
          1. Małgorzaty Poręby kl. 3b
          2. Wiktorii Karwat kl. 1b
          3. Piotra Skibickiego kl. 1d

Wyniki  Miejskiego Konkursu Plastycznego "Knurów - miasto na węglu stojące"

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 13 czerwca 2016 roku o godzinie 16.00 w Izbie Tradycji Górniczej przy KWK Knurów, ul. Dworcowa 3A w Knurowie.

Na uroczystość zostali zaproszeni laureaci wraz ze swoimi rodzicami.

Laureaci z naszej szkoły:

• Oliwia Bąk (klasa 1c) - wyróżnienie w kategorii klas I-II
          • Alicja Kaźnica (klasa 4B) - III miejsce w kategorii klas III-IV
          • Kamil Blacha (klasa 4B) - wyróżnienie w kategorii klas III-IV
          • Kacper Godlewski (klasa 5C) - II miejsce w kategorii klas V-VI
          • Julia Majchrzak (klasa 5B) - wyróżnienie w kategorii klas V-VI

Uczniów do konkursu przygotowała mgr Barbara Michalska.

VII Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zimowy Pejzaż” 2015

I Miejsce

- Mateusz Wronka klasa I

- Zuzanna Wieczorek klasa I

II Miejsce

- Szymon Kurkiewicz klasa V

- Dawid Maciak klasa V

"Knurowska Choinka"

Znamy już wyniki konkursu zorganizowanego przez knurowski Urząd Miasta, którego uczestnicy stanęli przed zadaniem wykonania ozdób choinkowych. Łącznie ocenionych zostało 339 prac, nadesłanych przez 232 osoby. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły Emilia Brachaczek i Rozalia Olejniczak.

Serdecznie gratulujemy!!!