• Chwalimy się talentami!

• W czwartek 25.04 dwoje uczniów naszej szkoły pod opieką p.Agnieszki Danek wzięło udział w konkursie recytatorskim w Gliwicach, pt.: JEŚLI POTRAFISZ PCHAJ SIĘ NA AFISZ-WIERSZE, KTÓRE LUBIMY NAJBARDZIEJ. Bezkonkurencyjny okazał się Szymon N. z kl.3a natomiast wyróżnienie otrzymała Zuzia Cz. z kl.1b. Serdecznie gratulujemy!

• Uwaga! Ważne ogłoszenie!

• W związku z przekazaniem już w ubiegłym tygodniu terenu pod budowę nowego boiska szkolnego, od dziś tj. od 29.04 nie ma możliwości wychodzenia na plac zabaw i boisko szkolne. Od wtorku 30.04 nie ma również wjazdu rowerami i hujanogami na teren dziedzińca.

• Konkurs Plastyczny PCK

• W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Czerwonego Krzyża i Półksiężyca - 8 maja, Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Knurowie ogłasza konkurs plastyczny:

"Praca nawiązująca do logo Polskiego Czerwonego Krzyża"

Konkursem tym, chcemy szerzyć ideę PCK wśród najmłodszych.

Wszystkie szczegóły dt. konkursu zawarte są w podpiętym Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

• Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”-sukces!

• Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły: Andrzej Z. z klasy 3c uzyskał wyróżnienie  w XVIII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr” w kategorii Skrzat.

Andrzej został zaproszony przez organizatorów na uroczyste zakończenie konkursu  do Torunia. W Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK z rąk profesora Macieja Sysło odebrał dyplom.

Andrzejowi i Rodzicom gratulujemy sukcesu.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.